HakkımızdaAbout Us

  • Hakkımızda - About Us
    Hakkımızda - About Us
  • Hakkımızda - About Us

 

Tuğhan Tekstil...

Tekstil alanında uzmanlaşan bir ailenin üyesi olan Emre ÖZCAN tarafından Tuğhan Tekstil 2020 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana bilgi, tasarım ve teknolojiyi birleştirerek geleceğe taşıyan firmamız kadın, erkek ve çocuk örme grubu ürünler tasarlayıp üretimini yapmaktadır.

Tuğhan Tekstil T-shirt, SweatShirt, Kapri, Atlet, Eşofman vs. gibi çok çeşitli hazır spor giyim ürünlerini üretmektedir. Pazardaki eğilimleri de göz ününe alarak spor giyim alanında üretim beceri ve seviyesini geliştirmiş geniş fason üretici altyapısı ile bay, bayan ve çocuk örme grubu ürünlerine su bazlı, pigment, transfer baskı, transfer, transfer flok, metal pul, sim baskı, varak baskı, havyar baskı, dijital baskı, süblime baskı v.b., nakışlı, pigment, antik boya ve ağır enzim, taş yıkama, yağ yıkama ile katma değer katarak üretebilme imkânına sahiptir.

Firmamız, sistemli üretim organizasyonu ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yüksek kaliteyi, doğru fiyat politikaları ile üretim öncesi olduğu kadar, teslimat sonrası çözümleriyle, müşterilerinin güven ortağı olacaktır.

Geçmiş bilgi ve tecrübelerimiz ışığında disiplinli, özenli ve kaliteli çalışmamız neticesinde bugün olduğu gibi yarın da çalıştığımız müşterilerimizin güvenilir üreticisi olmaktan mutluluk duyacağız...

Tughan Textile...

Tughan Textile was founded in 2020 by Emre ÖZCAN, a member of a family specializing in textile. Our company that carries knowledge, design and technology to the future since its foundation, designs and produces knitted products for women, men and children.

T-shirt, SweatShirt, Capri, Athlete, Trousers etc. It produces a wide range of ready-made sportswear products. Considering the trends in the market, it has developed its production skill and level in the field of sportswear, and has a wide subcontracting infrastructure, and it provides water-based, pigment, transfer printing, transfer, transfer flock, metal stamp, sim printing, foil printing, caviar to the knit group products. printing, digital printing, sublimation printing, etc., embroidered, pigment, antique dye and heavy enzyme, stone wash, oil wash with added value.

Our company will be the trust partner of its customers with its systematic production organization as a principle of customer satisfaction, with its high quality, right price policies, before and as well as after delivery solutions.

As a result of our disciplined, diligent and quality work in the light of our past knowledge and experience, we will be happy to be the reliable manufacturer of our customers we work with tomorrow as we do today.